Specjalistka/Specjalista
ds. Rejestracji Szkód

Jesteśmy technologiczną firmą ubezpieczeniową z łotewskimi korzeniami, która wywołuje fale w branży dzięki naszemu świeżemu podejściu. Nasz sekret? Umieszczenie stylu życia ludzi w centrum naszych produktów i wykorzystanie mocy automatyzacji. Rezultatem jest doświadczenie ubezpieczeniowe, które jest tak bezproblemowe, jak to tylko możliwe. Nie ma już potrzeby kupowania i anulowania polis - wystarczy prosta, wygodna usługa subskrypcji, która płynnie integruje ubezpieczenie z codziennym życiem. Obecnie jesteśmy obecni na Łotwie, Litwie, w Polsce, Francji, Niemczech, Włoszech i Estonii. Jesteśmy wszędzie i dopiero zaczynamy. Naszą misją jest przedefiniowanie sposobu myślenia o ubezpieczeniach.

Experience
Your mission
Rejestracja Szkód
Start the test
Którym ubezpieczeniem Balcia jesteś?
background Magdalena Korsak
Magdalena Korsak
Head of Claims
Poznaj swojego lidera

Stanowisko

Jako Specjalistka/Specjalista ds. Rejestracji Szkód, będziesz odpowiedzialny za wsparcie naszego Klienta poprzez udzieleniu mu wszystkich informacji w trakcie procesu rejestracji oraz likwidacji szkód. Kontakt z Klientem odbywa się za pośrednictwem naszej infolinii oraz skrzynki mailowej.

TWOJE ZADANIA:

  • odbieranie połączeń przychodzących oraz udzielanie Klientom precyzyjnych i adekwatnych informacji w procesie likwidacji szkód,
  • obsługa skrzynek mailowych,
  • rejestrowanie szkód ubezpieczeniowych,
  • dbanie o terminową i prawidłową weryfikację wstępnych informacji dostarczanych w związku ze zgłoszonymi szkodami,
  • odpowiedzialność za gromadzenie oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji szkodowej otrzymanej w procesie obsługi szkody.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie telefonicznej i mailowej obsłudze Klienta,
  • umiejętność pozyskiwania informacji oraz analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel i Outlook),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego (czytanie ze zrozumieniem, podstawowa obsługa Klienta),
  • doświadczenie w ubezpieczeniach mile widziane (najlepiej w obszarze likwidacji szkód).

OFERUJEMY:

  • stałe godziny pracy,
  • premię zależną od indywidualnego zaangażowania, ale również od pracy całego zespołu,
  • świetną atmosferę i zgrany, doświadczony zespół,
  • ciekawą i dynamiczną pracę w stabilnej i rozwijającej się, międzynarodowej firmie możliwość rozwoju i wykazania się – głowy pełne pomysłów są u nas doceniane,
  • współtworzenie procesów jak i atmosfery w Zespole Rejestracji Szkód.

Nie ma dwóch takich samych dni. Będziesz ściśle współpracować z niesamowitym zespołem i uczyć się od najlepszych w stale zmieniającym się środowisku. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia, wskazówki i wdrożenie.

illustration

Przyjemności

Nr 1
Elastyczny system pracy. Ograny frazes, prawda?

Co to u nas znaczy? Dni wolne, praca z domu lub za granicą, indywidualne godziny pracy? Ok, mamy to!

Hybrid work model
Flexible hours
Employee loyalty & personal leave
Summer shortened Fridays
Opportunity to work abroad
Nr 2
Szklany sufit?

W Balcii nie ograniczamy Twojego rozwoju! Pracuj dla nas i stań się najlepszą wersją siebie.

External training & conferences support
Dynamic work environment
Unlimited career growth opportunities
Nr 3
Bonusy czy pop-up parties? A może jedno i drugie!

Jeśli ciężko pracujesz, rozdajemy premie i organizujemy imprezy, aby to uczcić. Jak często? Patrzymy na nasze kwartalne wyniki, a następnie poddajemy je pod głosowanie.

Quarterly bonuses
50% discount on Balcia products
Pop-up events
Health insurance from day1
Free parking
Shared electric scooters

No matches
found?

Explore jobs 13 O o .

Obsługiwane formaty: DOCX, DOC, PDF, ODT, RTF

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Balcia Insurance